نمونه کار هویت بصری فست فود فرنو

فست فود فرنو

یکی از نارضایتی‌هایی که معمولا در رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها ایجاد می‌شود، زمان طولانی انتظار مشتری برای سرو غذا است. این مورد یکی از چالش‌های مجموعه فرنو بود. به همیت دلیل فرنو به دنبال راه حلی می‌گشت که از بروز این نارضایتی جلوگیری کند و ما در گروه نوآور ایت به بهترین شکل ممکن آن‌ها را راهنمایی کردیم.

 

فعالیت های انجام شده برای این پروژه

راهکار

منتظر بودن برای همه ما سخت و طاقت‌فرسا است؛ مخصوصا اگر آن مدت را مجبور باشیم بیکار بنشینیم و به تلفن همراهمان زل بزنیم! به همین دلیل بهترین راه برای تحمل انتظار، سرگرم شدن است! درواقع زمانی که به انجام کاری مشغول هستیم، متوجه نمی‌شویم که چه مدت را سرگرم بوده‌ایم. این موضوع می‌تواند برای کسب و کارهایی که ناچار به منتظر گذاشتن مشتریان خود هستند، بهترین ایده باشد.

راهکاری که برای حل مشکل انتظار مشتریان پیشنهاد دادیم، مواردی از قبیل ساخت اوریگامی خانوادگی و طراحی جالب منو بود. درواقع برای حل این موضوع، به دنبال راه‌هایی برای سرگرمی مشتریان بودیم تا متوجه گذر زمان و طولانی شدن زمان انتظار نشوند؛ که خوشبختانه در این آزمون هم سربلند بیرون آمدیم!

در نتیجه این راهکارها، دیدیم که در مدت زمان بین سفارش تا تحویل غذا، ایده‌های ارائه شده به خوبی مراجعین را سرگرم می‌کنند و باعث می‌شود که آن‌ها از افزایش احتمالی زمان انتظار شکایتی نداشته باشند. چراکه اصلا متوجه گذر زمان نمی‌شوند!  با این کار توانستیم رضایت بیشتری برای برند فرنو کسب کنیم و با استفاده از چاپ و بسته‌بندی جذاب، استاپ موشن و خدمات طراحی هویت بصری، مشتریان وفادار این مجموعه را افزایش دادیم.