نمونه کار فست فود فرنو

فست فود فرنو

مجموعه فرنو هم مانند هر کسب و کار دیگری با یک علامت سوال بزرگ روبه‌رو بود. آن سوال چیزی نبود جز: چگونه می‌توانیم برای افزایش مشتری‌ها برنامه‌ریزی کنیم؟ در قسمت بعد به شما خواهیم گفت که تیم نوآور ایت برای این مشکل چه راهکارهایی را به کار برد و به چه نتایج درخشانی رسید.

فعالیت های انجام شده برای این پروژه

راهکار

طبق تحقیقاتی که در گروه نوآور ایت انجام دادیم، به نتیجه‌ای کارآمد اما ساده رسیدیم. نتیجه این بود که یک برند یا کسب و کار هرچه بیشتر مقابل دید جامعه هدفش قرار بگیرد و بیشتر دیده شود، در مدت زمان کوتاهی مشتریان آن کسب و کار چند برابر می‌شوند. به همین دلیل راهکاری که به مجموعه فرنو ارائه شد، مواردی از قبیل اینفلوئنسر مارکتینگ، طراحی بیلبوردهای شهری، تهیه تیزر تبلیغاتی پیش نمایش سینما، طراحی موشن برای نمایش در تلویزیون‌های شهری و ساخت پست‌های ویدئویی اینستاگرامی با موضوع خانواده بود. درواقع همه این‌ها کمک می‌کرد تا مخاطب بیشترین ارتباط را با برند فرنو برقرار کند.

تصور کنید در مسیری که هر روز از محل کار تا خانه و بالعکس رانندگی می‌کنید، بیلبوردهای فرنو را ببینید. بدون شک اگر کسی از شما بپرسد که برای آخر هفته به کدام رستوران برود، از آنجایی که هر روز فرنو را دیده‌اید، همان را پیشنهاد می‌کنید و این موضوع یعنی برنده شدن کسب و کار در تبلیغاتش!

واضح است راهکارهایی که در این چالش از سمت تیم ایت پیشنهاد شد، بهترین گزینه‌ها برای جذب مشتری بیشتر بودند. درواقع ما توانستیم با استفاده از تیزر تبلیغاتی، سناریو تبلیغاتی و تولید انواع مختلف تیزرها در مدت زمان کوتاهی، به مجموعه فرنو کمک کنیم تا به هدف خود یعنی افزایش مشتری برسد.

همچنین به مناسبت عید نوروز افزایش بازدید سوشال مدیای برند فرنو با عنوان «شگفتانه» در دستورکار قرار گرفت که این افزایش چشمگیر موجب چهار برابر افزایش بازدیدکنندگان و همچنین فروش بیشتر این برند گردید. برگزاری کمپین های تبلیغاتی در راستای توسعه کسب و کار برای برند فرنو با هدف افزایش فروش از دیگر همکاری های گروه ایت با این مجموعه بوده است.

پروژه‌های مشابه