نمونه کار هلیوم پارک

شهربازی هلیوم پارک

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای اهمیت ویدئو تبلیغاتی جنبه اعتمادسازی در مسیر برندینگ است. برندسازی از اهداف مهم کسب و کارها است که پایه و اساس شکل‌گیری آن اعتماد مشتریان به برند است. هرچند در این بین افزایش فروش نیز اهمیت غیرقابل انکار خود را دارد. برای این‌که بتوان بازدیدکنندگان از محصول را به مشتریان آن تبدیل کرد باید بتوان این اعتماد و اطمینان را در مشتری ایجاد کرد که با خرید محصول نیاز او رفع خواهد شد. بنابراین تنها در قالب یک ویدئو می‌توان با مشتری ارتباط برقرار کرد و ضمن اعتمادسازی محصول مورد نظر را به صورت جامع معرفی کرد.

در راستای افزایش بازدیدکنندگان و مشتریان این برند و با هدف آگاهی از برند یا «Brand Awareness» تیم نوآور اِیت برنامه مدونی برای سوشال مدیا و فضای مجازی این برند مبتنی بر دیجیتال مارکتینگ و برندینگ طراحی کرد و سپس توسط تیمی متخصص در حوزه دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا اجرایی نمود. نتیجه این همکاری افزایش بازدیدکنندگان و نرخ تبدیل مخاطب به مشتری و همچنین برگزاری چندین کمپین تبلیغاتی بود که نتایج موفقیت‌آمیزی را در پی داشت.

گروه نوآور اِیت با آگاهی از این‌که امروزه بازارها به شدت رقابتی هستند و برندهایی در این بازارها موفق می‌شوند که بتوانند محصولات خود را با بیشترین تاثیرگذاری بر روی مخاطب معرفی کنند، در این سال‌ها سعی کرده است تا براساس اصول مارکتینگ و برندینگ و بهره‌گیری از تخصص در این زمینه به ساخت تیزرهای تبلیغاتی موثر که موجب افزایش فروش کسب و کار می‌شود بپردازد.

پروژه‌های مشابه