نمونه کار آی کیف

آی کیف اپلیکیشن خرید شارژ

امروزه با توجه به افزایش سرعت تبادل اطلاعات، استفاده از رسانه های دیجیتال برای انتقال پیام و مفاهیم به مخاطب در جهت جذب و جلب توجه او و ارائه مطالب و محصولات به وی رونق بی سابقه‌ای یافته، موشن‌گرافیک به عنوان یک ابزار بسیار قدرتمند در میان رسانه های دیجیتال و به عنوان یک روش پرکاربرد در میان انواع دیگر روش های تبلیغاتی کاربرد دارد.

تیزرهای موشن‌گرافیک با بهره گیری از عناصر دیداری و گرافیکی و به کمک افکت‌گذاری های صوتی به همراه موسیقی، تاثیر عمیقی بر روی ذهن مخاطبان خود ایجاد می‌کند. موشن‌گرافیک جایگاه پر اهمیتی در فضای دیجیتال هم‌چون وب سایت ها، شبکه های اجتماعی چون اینستاگرام، یوتیوب و فیس بوک و حتی رسانه های عمومی هم‌چون تلویزیون پیدا کرده‌اند. شرکت های بزرگ دنیا امروزه برای ارائه محصولات و خدمات خود از موشن‌گرافیک ها استفاده می‌کنند. اما چیزی که این‌جا حائز اهمیت است این است که هر موشن‌گرافیکی موثر و مفید نیست.

ما در گروه نوآور اِیت با هدف آگاهی از برند و افزایش مخاطبین برند آی‌کیف، تیزر تبلیغاتی موشن گرافیکی را طراحی و اجرا کردیم که در آن به اصول هنری و همچنین بازاریابی پایبند بودیم.

پروژه‌های مشابه