نمونه کار ساچی

هایپر پروتئین ساچی

داشتن یک وب‌سایت، این فرصت را برای شما به وجود می آورد که کاربران، راحت‌تر شما را پیدا کرده و درمورد شما یا خدمات و محصولاتتان اطلاعات کسب کنند. همچنین به پاسخ سوالاتی که در حیطه فعالیت شما دارند، برسند!

همچنین یک وب سایت خوب می‌تواند انواع دیگر بازاریابی را برای شما آسان‌تر نماید. به طور مثال با تبلیغات (ad) مختلف در اینترنت، می‌توانید کاربران خود را به یک صفحه فرود یا landing page خاص مورد نظر خود هدایت کرده و با ارائه خدمات یا محصولات مورد نظرتان، دسترسی را برای کاربران به تمامی بخش‌های کسب و کار خود آسان کنید.

فعالیت های انجام شده برای این پروژه

با هدف افزایش مخاطبین و وفادارسازی مشتریان، مبتنی بر توسعه و رشد شبکه‌های اجتماعی و ارائه راه‌حل های نوآورانه با هایپر پروتئین ساچی، همکاری داشته‌ایم. ابتدا استراتژی متناسبی با پرسونای برند و مشتریان این برند طراحی و برنامه‌ریزی شد که اجرای هدفمند استراتژی مورد نظر در نهایت موجب رشد شبکه‌های مجازی این برند شد. درهمکاری با این برند طراحی سایت به شکل نوآورانه و خلاقانه توسط گروه نوآور اِیت صورت گرفت. ویژگی‌ها و خصوصیات ممتاز و برجسته‌ای که در هر یک از همکاری ها ارائه شده وجه مشخص و دلیل همکاری این برند با گروه نوآور اِیت بود.

پروژه‌های مشابه