نمونه کار مجموعه ساختمانی شاین

مجموعه ساختمان سازی شاین

گذشته از نظر علمی وجود تنش‌ها، خستگی‌ها و دغدغه‌های زیاد افراد در این روزها از توجه و تمرکز آن‌ها کاسته است و افراد کمتر تمایل به خواندن مطالب طولانی نشان می‌‌دهند و عدم تمرکز کافی سبب می‌شود که در نهایت نتوانند به درک صحیحی از مطلب خوانده شده برسند. با توجه به این که این روزها اکثر کاربران محصولات و خدمات مورد نیاز خود را از طریق اینترنت تهیه می‌کنند، به هر حال باید به دنبال روشی صحیح برای متقاعد کردن مشتری نسبت به خرید محصول مورد نظر بود. ویدئوهای تبلیغاتی بهترین انتخاب در چنین مواقعی هستند. حتی تنبل‌ترین افراد نیز نسبت به تماشای ویدئو تمایل نشان می‌‌دهند. همین موضوع سبب شده که بیشترین ترافیک اینترنت به تماشای ویدئو اختصاص پیدا کند.

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای اهمیت ویدئو تبلیغاتی جنبه اعتمادسازی در مسیر برندینگ است. برندسازی از اهداف مهم کسب و کارها است که پایه و اساس شکل‌گیری آن اعتماد مشتریان به برند است. هرچند در این بین افزایش فروش نیز اهمیت غیرقابل انکار خود را دارد. برای این که بتوان بازدیدکنندگان از محصول را به مشتریان آن تبدیل کرد باید بتوان این اعتماد و اطمینان را در مشتری ایجاد کرد که با خرید محصول نیاز او رفع خواهد شد. بنابراین تنها در قالب یک ویدئو می‌توان با مشتری ارتباط برقرار کرد و ضمن اعتمادسازی محصول مورد نظر را به صورت جامع معرفی کرد.

گروه نوآور اِیت با برندهای بسیاری که در این سال‌ها همکاری موفقی داشته و کمپین های تبلیغاتی بسیاری را برای آنان طراحی کرده است، داشتن استراتژی مناسب را بر اساس اصول بازاریابی برای تیزر تبلیغاتی در نظر گرفته و در این راستا از افراد متخصص و با تجربه این حوزه نیز بهره برده است.

پروژه‌های مشابه