خدمات عکاسی تبلیغاتی

ارائه محصولات و شمایل برند به زیباترین و بهترین شکل ممکن، یکی از دغدغه‌های همیشگی صاحبان کسب و کار بوده که در این زمینه بهترین راهکار استفاده از عکاسی تبلیغاتی است. اما باید در نظر داشت که عکاسی تبلیغاتی نیز نیاز به تخصص و خلاقیت دارد که مبنای آن باید بر اساس اصول مارکتینگ و عکاسی حرفه‌ای باشد تا در امر جذب مشتریان بتوان قدم موفقیت‌آمیزی را پیش برد.

نمونه سفارشات ما

چرا عکاسی تبلیغاتی مهم است؟

چرا عکاسی تبلیغاتی مهم است؟ و ما باید به آن بپردازیم؟ ارتباط بصری با مشتریان یک سمت بازاریابی است، ارتباطی که به محوریت نمایش کالا و یا خدمات می‌پردازد. و این‌چنین است که تا کالایی دیده نشود، قطعاً خریدی هم صورت نمی‌گیرد. حال هر اندازه در تحلیل فنی و یا بیان جزئیات کاربردی و قواعد طراحی کالایی خاص و حتی خدماتی برجسته مطالبی را تهیه کرده باشید، تا زمانی که خدمات خود را در قامت عکس‌هایی مناسب و هنری عرضه نکرده باشید، قطعاً در زمینه بازاریابی موفق نخواهید شد. دقیقا در همین نکته است که اهمیت عکاسی تبلیغاتی را درمی‌یابیم.

اگر صاحب مغازه‌ای هستید و یا کالا و خدمات خود را به شکل مستقیم در معرض تماشای مشتریان قرار می‌دهید، شاید چندان توجه کلیدی بر تاثیر عکاسی تبلیغاتی در بازاریابی نداشته باشید. به هر حال، مشتریان می‌آیند و کالای شما را از نزدیک می‌بینند و اگر خواستند، خرید صورت خواهد گرفت. هرچند هم‌چنان برای آوردن همان مشتریان هم باید دست به کار باشید و کالای خود را در بستری تبلیغاتی با عکس‌هایی مناسب به نمایش درآورید. اما اگر دنیای اقتصادی شما چیزی فراتر از یک بنگاه ساده کوچه بازاری باشد، آیا باز هم می‌توانید از تاثیر عکاسی تبلیغاتی در بازاریابی چشم‌پوشی کنید؟


ماهیت بازاریابی یعنی جست‌وجوی فضاهای جدید، یعنی حضوری قدرتمند در مکان‌هایی که تاکنون شما را نمی‌شناختند. یعنی توجه به اقشاری از جامعه که به کالا و خدمات شما نیاز دارند، اما اطلاعی از حضور شما ندارد. در یک کلام وقتی وارد ماجرای بازاریابی می‌شوید، باید خودتان و کالای خودتان را به بهترین وجه ممکن برای جامعه‌ای که هیچ نگرشی نسبت به شما ندارد، معرفی کنید.


استفاده ضعيف از عکس و تصاوير گرافيکي مي‌تواند محصول شما را حتی در يک کمپين تضعيف يا از بين ببرد زيرا تأثير واقعي ندارد و اصالت نداشتن آن خدمات را مي‌رساند. عکاسي تبليغاتي مي‌تواند اين تأثير و اصالت را ايجاد کند. فقط به ياد داشته باشيد، ما توسط پيام‌هاي بازاريابي بمباران مي‌شويم. در دهه 1970 روزانه حدود 500 آگهي در معرض ديد ما قرار می‌گرفت، در حالي که امروز مي‌تواند تا 5000 تبليغ در روز باشد. به دليل اين بمباران مداوم، مصرف‌کنندگان فقط مي‌توانند چند ثانيه به تصاوير شما توجه کنند، قبل از دور انداختن بروشورها و موارد تبليغاتي ديگر. بعد از آن، به صورت چاپي يا آنلاين – در سطل آشغال مي رود. در اين‌جاست که عکس‌هاي عالي مي‌توانند تغييري واقعي ايجاد کنند و ثانيه‌هاي ارزشمند را از آنِ خود کنند.


پس اصالت در عکس تبليغاتي يعني چه؟ يک عکاس حرفه‌اي عکس‌هايی توليد خواهد کرد که منحصر به کسب و کار شما خواهد بود. آن‌ها منحصر به فرد خواهند بود زيرا فقط شما آن‌ها را خواهيد داشت. اما مهم‌تر از همه، آن‌ها عکس‌هايي از شما يا کسب و کار شما خواهند بود، چيزي که فقط در اختيار شماست. اين عکس‌ها به شما کمک مي‌کنند تا از رقباي شما متمايز شوند. آن‌ها مي‌توانند متناسب با برند شما باشند که به شما کمک مي‌کند مشتريان مناسب را هدف قرار دهيد.

عکاسی تبلیغاتی

همکاری ما با شما

گروه نوآور اِیت با برندهای بسیاری که در این سال‌ها همکاری موفقی داشته و کمپین های تبلیغاتی بسیاری را برای آنان طراحی کرده است، داشتن استراتژی مناسب را بر اساس اصول بازاریابی برای عکاسی تبلیغاتی در نظر گرفته و در این راستا از افراد متخصص و با تجربه این حوزه نیز بهره برده است.

برای مشاوره رایگان ، کارشناسان گروه نوآور ایت با شما تماس می‌گیرند.

کافیست شماره همراه یا ایمیل‌ خود را برای ما بگذارید. 

برای مشاوره رایگان ، کارشناسان گروه نوآور ایت با شما تماس می‌گیرند.

کافیست شماره همراه یا ایمیل‌ خود را برای ما بگذارید. 

تلفن

برای تعیین وقت ایمیل یا شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

خدمات مرتبط

مراحل سفارش گیری

مورد 1

توضیحات 1

توضیحات 1

توضیحات 1

توضیحات 1

توضیحات 1

مورد 2

توضیحات 2

توضیحات 2

توضیحات 2

توضیحات 2

توضیحات 2

توضیحات 2

مورد 3

توضیحات 3

توضیحات 3

توضیحات 3

توضیحات 3

توضیحات 3