خدمات طراحی لوگو

لوگو به‌صورت یک نشانه گرافیکی می‌باشد که ممکن است به شکل سمبل، نوشته و یا ترکیبی از هر دو طراحی شود. در واقع اگر بخواهیم به شیوه ساده بگوییم طراحی لوگو، یکی از بخش‌های اساسی هر برند و هر طرح بازاریابی می‌باشد و می‌توان گفت که یکی از دیده شده‌ترین بخش‌های اساسی هر کسب‌وکار است.

 

نمونه سفارشات ما

طراحی لوگو

بیایید معروف‌ترین لوگوها را تجسم کنیم. آن‌ها چه احساسی در شما ایجاد می‌کنند؟ لوگوها اغلب اولین چیزی هستند که یک ارتباط عاطفی با برندهای مورد علاقه شما ایجاد می‌کنند. این داده‌ها را از بازاریابان در نظر بگیرید:

80 درصد از مصرف‌کنندگان فکر می‌کنند که رنگ‌ها باعث کمک به تشخیص بهتر برند می‌شود.
93 درصد از تصمیم به خرید بر اساس برداشت‌ های بصری انجام می‌شود.
7 درصد از مشتریان می‌گویند که به دلیل رنگ محصول آن را خریداری می‌کنند.

اهمیت داشتن لوگو

به دلایل بسیار زیاد تجارت کوچک شما به یک لوگو نیاز دارد که به‌گونه‌ای خاص طراحی شده باشد و واکنش مثبت مشتریان را به‌همراه داشته باشد. اگر مشتریان با لوگوی شما ارتباط برقرار کنند، بعید است شرکت شما را فراموش کنند. شما اولین تصور خود را با لوگوی خود ایجاد می‌کنید و بی‌شک، «شما فقط یکبار فرصت ایجاد احساس خوب در اولین نگاه را دارید».

 

 

لوگو، نشانه‌ای تصویری است از آن‌چه یک برند قصد دارد به مخاطبان خود نشان دهد. این تصویر ممکن است شامل لغات و عبارات، تصاویر و نمادها، و یا هردو باشد. لوگو در برندسازی خیلی فراتر از صرفاً یک نماد و تصویر است، اولین و مهم‌ترین زیرساخت شناسایی شما توسط مشتریان است. برای مثال وقتی نام برند اپل را می‌شنویم به سرعت علامت و نماد لوگوی اپل و آن سیب گاز زده معروف در ذهنمان تصویر می‌شود. بدون داشتن این نماد و آرم، هرگز امکان نداشت به این سرعت با یک برند ارتباط برقرار کرد. در واقع لوگو یکی از ابزارهای لازم برای برندسازی است.

 

 

یک لوگو را می‌توان صورت و چهره یک شرکت توصیف کرد. اغلب اوقات، لوگو اولین چیزی است که مشتری بالقوه در مورد کسب و کار شما متوجه خواهد شد. یک لوگو در برندسازی بسیار فراتر از یک تصویر است. اغلب گفته می‌شود که مشتریان در عرض چند ثانیه در مورد یک شرکت نظر می‌دهند. یک لوگوی طراحی شده، راهی آسان برای انتقال این مفهوم به مخاطبان است که تجارت شما حرفه‌ای و قابل اعتماد است و کالاها یا خدمات با کیفیتی را ارائه می‌دهد.

 

 

اگر لوگویتان طراحی خوبی داشته باشد، مردم را به خود جذب می‌کنید تا درباره محصولات و خدمات اصلی شما کنجکاو شوند. داشتن یک لوگو حرفه‌ای که به خوبی دیزاین شده باشد، باعث ایجاد اعتماد بین مشتریان می‌شود. اگر شما یک طراحی لوگو حرفه ای داشته باشید، احتمال زیادی وجود دارد که مشتریان حوزه شما با شما کار کنند.

 

 

در درجه اول هدف هر کسب و کاری شناساندن خود به دنیای بیرون است. اسامی ممکن است از یاد بروند، اما کاری که تصویر با ذهن مخاطب می‌کند، حک شدن رنگ و نقش و طرح در حافظه او و ثبت یک لحظه درخشان است. لوگو این قدرت را دارد که شما را گرسنه کند (مثل وقتی که با حرف M قرمز در پیش‌زمینه زرد مواجه می‌شوید [لوگوی رستوران‌های زنجیره‌ای مک‌دونالد]، قطعا همین حالا هنگام خواندن این متن هم با یادآوری تصویر آن آب از دهانتان جاری شده) یا در شما احساس شور و نشاط بودن در جمع را القا کند (مانند لوگوی چیتوز). اگر قرار است نام کسب و کارتان را به دیگران بگویید، حتما نیازمند یک تصویر خواهید بود. اصوات در هوا گم می‌شوند، اما جادوی تصویر، تسخیر چشم، ذهن و البته قلب مخاطب است. طراحی لوگو حرفه ای این کمک را به یک برند می‌کند تا همواره در یاد  بماند.

 

 

قطعا هنگام انجام برندینگ کسب و کار خود، استراتژی‌های لازم را با کمک مشاوران بازاریابی و مارکتینگ تدوین کرده‌اید. طراحی لوگو حرفه ای بخشی از این استراتژی است. آن را جدی بگیرید و با یک خط خطی ساده اشتباه نگیرید. کلیه کسب و کارها در استراتژی برند خود نیازمند هویت بصری هستند. این هویت بصری به معنای خاطره بازی، تهییج احساسات و برانگیختن مخاطب است. طراحی حرفه ای لوگو موجب خواهد شد تا مخاطب پس از آنکه کارت و لوگوی شما را دید، دست به اقدام بزند. اقدامی که در کسب و کار و آینده آن تعیین‌کننده خواهد بود. این اقدام، کلیک کردن روی دکمه خرید، ورود به داخل فروشگاه و یا تماس تلفنی به شما است.

لوگو

همکاری ما با شما

 

ما در گروه نوآور اِیت بر اساس دانش و تجربه‌ای که در حوزه طراحی و گرافیک داریم در راستای برندسازی و ایجاد شرایط مناسب برای توسعه کسب و کار در زمینه طراحی لوگو سال‌ها اعتماد برند های بزرگی را جلب کرده‌ایم، نوآوری و خلاقیت در طراحی لوگو شاخصه اصلی و وجه تمایز طراحی های ما بوده و موفقیت در این مسیر موجب شده تا با به‌کارگیری از اصول بازاریابی، هویت ممتازی را برای مشتریان‌مان خلق کنیم.

برای مشاوره رایگان ، کارشناسان گروه نوآور ایت با شما تماس می‌گیرند.

کافیست شماره همراه یا ایمیل‌ خود را برای ما بگذارید. 

برای مشاوره رایگان ، کارشناسان گروه نوآور ایت با شما تماس می‌گیرند.

کافیست شماره همراه یا ایمیل‌ خود را برای ما بگذارید. 

تلفن

برای تعیین وقت ایمیل یا شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

خدمات مرتبط

مراحل سفارش گیری

مورد 1

توضیحات 1

توضیحات 1

توضیحات 1

توضیحات 1

توضیحات 1

مورد 2

توضیحات 2

توضیحات 2

توضیحات 2

توضیحات 2

توضیحات 2

توضیحات 2

مورد 3

توضیحات 3

توضیحات 3

توضیحات 3

توضیحات 3

توضیحات 3