خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی

در میان روش‌های تبلیغاتی مختلف، تیزر تبلیغاتی از جهات بسیاری تاثیرگذاری فراوان‌تری دارد و معمولا مخاطبین بیشتری را نیز به خود جلب می‌کنند. علاوه بر این کاربران نیز در طول روز زمان بیشتری را صرف مشاهده و دیدن ویدیوها می‌کنند و طبعا می‌توان نتیجه گرفت که تیزرهای تبلیغاتی مشاهده و بازدید بیشتری در میان افراد خواهد داشت اگرچه این امر مشروط بر داشتن جذابیت‌های بصری تیزر تبلیغاتی نیز هست.

نمونه سفارشات ما

تیزر تبلیغاتی

تیزرهای تبلیغاتی، فیلم‌های کوتاهی هستند که امکان انتشار آن‌ها در رسانه‌های مختلف و حتی بسیاری از پیام‌رسان‌ها وجود دارد. در یک تیزر تبلیغاتی سعی می‌شود تا با برانگیختن حس کنجکاوی مخاطبان به آن‌ها سرنخ‌های لازم داده شود تا با انگیزه بیشتری داستان یک محصول یا برند را دنبال کنند. ویدئو یکی از فرمت‌های محتوایی است که می‌تواند نرخ تبدیل بسیار خوبی را برای هر کسب و کاری ایجاد کند.

اهمیت تیزر تبلیغاتی

این روزها با گسترش شبکه‌های اجتماعی تحت وب تبلیغات در بسترهای متفاوتی صورت می‌گیرد، همین مسئله سبب ایجاد روش‌های تبلیغاتی مختلف شده اما در بین آن‌ها ویدئو جایگاه برتری دارد. اگر بخواهیم از منظر علمی تأثیر ویدئو را بررسی کنیم باید بدانید که مغز انسان به روش‌های مختلفی پیام را دریافت می‌کند. چشم‌ها ارتباط نزدیک‌تر و قابل فهم‌تری با مغز دارند و پیامی که از طریق چشم‌ها ارسال می‌شود در ذهن بهتر پردازش شده و ماندگار می‌شود. قطعاً وقتی تصاویر بهتر از جملات و کلمات در ذهن انسان ثبت می‌شوند، تحرک در تصاویر جذابیت بیشتری برای مغز انسان خواهد داشت.

گذشته از نظر علمی وجود تنش‌ها، خستگی‌ها و دغدغه‌های زیاد افراد در این روزها از توجه و تمرکز آن‌ها کاسته است و افراد کمتر تمایل به خواندن مطالب طولانی نشان می‌‌دهند و عدم تمرکز کافی سبب می‌شود که در نهایت نتوانند به درک صحیحی از مطلب خوانده شده برسند. با توجه به این‌که این روزها اکثر کاربران محصولات و خدمات مورد نیاز خود را از طریق اینترنت تهیه می‌کنند، به هر حال باید به دنبال روشی صحیح برای متقاعدکردن مشتری نسبت به خرید محصول مورد نظر بود. ویدئوهای تبلیغاتی بهترین انتخاب در چنین مواقعی هستند. حتی تنبل‌ترین افراد نیز نسبت به تماشای ویدئو تمایل نشان می‌‌دهند. همین موضوع سبب شده که بیشترین ترافیک اینترنت به تماشای ویدئو اختصاص پیدا کند.

یکی از مهم‌ترین فاکتور های اهمیت ویدئو تبلیغاتی جنبه اعتمادسازی در مسیر برندینگ است. برندسازی از اهداف مهم کسب و کارها است که پایه و اساس شکل‌گیری آن اعتماد مشتریان به برند است. هرچند در این بین افزایش فروش نیز اهمیت غیرقابل انکار خود را دارد. برای این‌که بتوان بازدیدکنندگان از محصول را به مشتریان آن تبدیل کرد باید بتوان این اعتماد و اطمینان را در مشتری ایجاد کرد که با خرید محصول نیاز او رفع خواهد شد. بنابراین تنها در قالب یک ویدئو می‌توان با مشتری ارتباط برقرار کرد و ضمن اعتمادسازی محصول مورد نظر را به صورت جامع معرفی کرد.

گروه نوآور اِیت با آگاهی از این‌که امروزه بازارها به شدت رقابتی هستند و برندهایی در این بازارها موفق می‌شوند که بتوانند محصولات خود را با بیشترین تاثیرگذاری بر روی مخاطب معرفی کنند، در این سال‌ها سعی کرده است تا براساس اصول مارکتینگ و برندینگ و بهره‌گیری از تخصص در این زمینه به ساخت تیزرهای تبلیغاتی موثر که موجب افزایش فروش کسب و کار می‌شود بپردازد.

تیزر

برای مشاوره رایگان ، کارشناسان گروه نوآور ایت با شما تماس می‌گیرند.

کافیست شماره همراه یا ایمیل‌ خود را برای ما بگذارید. 

برای مشاوره رایگان ، کارشناسان گروه نوآور ایت با شما تماس می‌گیرند.

کافیست شماره همراه یا ایمیل‌ خود را برای ما بگذارید. 

تلفن

برای تعیین وقت ایمیل یا شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

خدمات مرتبط

مراحل سفارش گیری

مورد 1

توضیحات 1

توضیحات 1

توضیحات 1

توضیحات 1

توضیحات 1

مورد 2

توضیحات 2

توضیحات 2

توضیحات 2

توضیحات 2

توضیحات 2

توضیحات 2

مورد 3

توضیحات 3

توضیحات 3

توضیحات 3

توضیحات 3

توضیحات 3