خدمات شبکه های اجتماعی

هر کسب و کاری برای افزایش دادن رونق خود و افزایش فروش، نیاز به استفاده از روش های مختلف دارد. یکی از روش های مطمئن در بهبود و افزایش رونق کسب و کارها، استفاده از خدمات شبکه های اجتماعی است. شبکه های اجتماعی یکی از بهترین روش‌های تبلیغاتی رایگان برای کسب و کارهای مختلف است که امکانات ویژه‌ای برای صاحبان کسب و کار دارد. این موضوع بی‌شک به دلیل فعالیت زیاد سایر مردم در شبکه های اجتماعی است.

نمونه سفارشات ما

خدمات شبکه های اجتماعی

در زندگی روزمره ما در مقابل بسیاری از کسب و کارها و برندها از خدمات شبکه های اجتماعی آنان بهره می‌بریم و هم‌چنین شبکه های اجتماعی زندگی شخصی و کاری ما را تحت کنترل خود درآورده اند و تاثیر طولانی مدت و زیادی نحوه برقراری ارتباط افراد می گذارند. همین باعث شده این شبکه ها به بخش جدایی ناپذیری از زندگی افراد مختلف تبدیل شوند. کانال های رسانه های اجتماعی مختلف از توییتر، فیس بوک و واتساپ گرفته تا لینکدین و اینستاگرام، محلی برای گفتگو و بحث درباره موضوعات مختلف هستند. از آنجایی که ارتباطات آنلاین باعث افزایش آگاهی ها و دسترسی به اخبار و اطلاعات مختلف می شوند، شبکه های اجتماعی به عنوان منبعی با مزایای گسترده برای کل جهان محسوب می شوند.

اهمیت استفاده از شبکه های اجتماعی برای کسب و کار ها

مردم با گشتن در شبکه های اجتماعی جدیدترین اطلاعات روز دنیا را به دست می‌آورند، آن را با دیگران به اشتراک می‌گذارند و حتی برای بهبود وضعیت فعلی خود از آن ایده می‌گیرند. اما اهمیت استفاده از شبکه های اجتماعی به این موارد محدود نمی‌شود، بلکه از طریق این شبکه ها می‌توانید کاربران و حتی صفحات مختلف رقبای خود را نیز زیر نظر بگیرید. این کار از طریق پایش شبکه های اجتماعی و استفاده از ابزار سوشال‌لیسنینگ امکان پذیر است. با بودن در شبکه های اجتماعی می‌توانید سهم بزرگی از بازار هدف خود را یافته و آنان را برای آشنایی و حتی فروش ترغیب کنید.

 

طی تحقیقاتی که در ایالات متحده آمریکا انجام شده، بیشتر از ۸۱ درصد از کاربران از شبکه های اجتماعی استفاده می‌کنند. از این تعداد بیشتر از نیمی از کاربران در دو یا ۳ شبکه اجتماعی بسیار فعال هستند. این آمار حتی در ایران هم به همین صورت است. بنابراین با راه‌اندازی شبکه های اجتماعی و فعالیت در آن، و بازاریابی کسب و کار می‌توانید با تعداد زیادی از کاربران ارتباط برقرار کنید. در صورتی که به صورت سنتی نمی‌توانید به این تعداد از کاربران و مخاطبان دسترسی داشته باشید.

 

شبکه‌های اجتماعی یک پلتفرم مهم و موثر برای ایجاد ارتباطات هستند. شما از طریق این شبکه‌ها با ارائه خدمات شبکه های اجتماعی می‌توانید صدای کسب‌و‌کارتان را به گوش همه برسانید. در شبکه‌های اجتماعی وقتی شخصی بخواهد از محصول یا خدمات شما تشکر کند به جای پیام شخصی، آن را در فضای عمومی منتشر می‌کند این‌گونه هم برند شما به افراد دیگر معرفی می‌شود و هم این‌که باعث جلب اعتماد می‌شود‌. در شبکه‌های اجتماعی افراد رضایتمندی و حتی اعتراض و شکایت خود را به اشتراک می‌گذارند. حتی پیام‌های منفی و معترضانه هم می‌تواند نتیجه مثبتی در جلب اعتماد مشتریان داشته باشد.

 

شاید بتوان گفت مهم‌ترین تاثیر شبکه های اجتماعی بر کسب‌ و‌ کارها افزایش مشتری‌های وفادار است‌ چون یکی از بزرگ‌ترین هدف‌های هر کسب‌ و کاری ایجاد مشتری وفادار است. جلب رضایت مشتری و وفاداری او نسبت به برند، کم کم ایجاد می‌شود و نکته مهم برای این موضوع برقراری ارتباط منظم با مصرف‌کنندگان است‌‌. در شبکه‌های اجتماعی مشتریان به راحتی می‌توانند با کسب‌ و‌ کار شما ارتباط برقرار کنند. تحقیقات نشان داده که 62 درصد از مشتریان وفادار به برندهایی تعلق دارد که در شبکه‌های اجتماعی فعال هستند و به راحتی می‌توان با آن‌ها تعامل برقرار کرد‌. برندهای مختلف باید در شبکه‌های اجتماعی فعالیت کنند تا بتوانند از تاثیر شبکه اجتماعی در جذب مشتری وفادار بهره‌مند شوند.

 

همکاری ما با شما

تا این‌جا تنها به بخش هایی از فواید استفاده از شبکه های اجتماعی در کسب و کار پرداختیم تا اهمیت آن برایمان بیش از پیش شفاف شود، گروه نوآور اِیت از ابتدای آغاز فعالیت‌اش در تمامی بخش‌ها و انواع شبکه های اجتماعی با هدف توسعه و رشد کسب و کار بر اساس اصول تخصصی بازاریابی، خدمات شبکه های اجتماعی بسیاری را برای برندهای بزرگی ارائه داده است، نتیجه اعتماد آنان به افزایش بازدیدکننده و مشتری منجر شد و همچنان همکاری ما در بخش های دیگر رشد و توسعه کسب و کار ادامه یافته است.

برای مشاوره رایگان ، کارشناسان گروه نوآور ایت با شما تماس می‌گیرند.

کافیست شماره همراه یا ایمیل‌ خود را برای ما بگذارید. 

برای مشاوره رایگان ، کارشناسان گروه نوآور ایت با شما تماس می‌گیرند.

کافیست شماره همراه یا ایمیل‌ خود را برای ما بگذارید. 

تلفن

برای تعیین وقت ایمیل یا شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

خدمات مرتبط

مراحل سفارش گیری

مورد 1

توضیحات 1

توضیحات 1

توضیحات 1

توضیحات 1

توضیحات 1

مورد 2

توضیحات 2

توضیحات 2

توضیحات 2

توضیحات 2

توضیحات 2

توضیحات 2

مورد 3

توضیحات 3

توضیحات 3

توضیحات 3

توضیحات 3

توضیحات 3