طراحی و ساخت ربات تلگرام

یکی از ویژگی‌های موثر و بسیار کاربردی در اپلیکیشن تلگرام، امکان طراحی و ساخت ربات است. در ساخت و طراحی ربات تلگرام این ربات‌ها ابزارهایی هستند که بر اساس نیاز کاربر، قابلیت‌هایی را به امکانات پیش فرض تلگرام اضافی می‌کنند. طراحی ربات تلگرام با مقاصد مختلفی صورت می‌گیرد، اما اصلی‌ترین کاربرد آن، در اختیار داشتن ابزارهایی به منظور مدیریت ساده کانال و یا گروه است.

ربات تلگرام چیست؟

ربات‌های تلگرام، یک پسوند bot پشت اسم اکانتشان دارند. ربات‌های تلگرام، ربات‌هایی هستند که برخی خدمات را به صورت خودکار برای مخاطب به ازای ارسال درخواست فراهم می‌کنند. ربات تلگرام مانند یک حساب کاربری می‌تواند رابطه دوطرفه با مخاطب شما داشته باشد و به پیام‌ها و دستورات مختلف کاربر در هر ساعت و روزی دریافت کرده و به آن‌ها پاسخ دهد.

شما می‌توانید در ربات خود دستورات مختلفی مشخص کنید و برای هر کدام جواب مناسب را تعیین نمایید. هزینه ساخت یک ربات نسبت به سایت کمتر است و چون روی تلگرام قرار دارد دسترسی به آن برای کاربران ساده‌تر می‌شود.

با استفاده از این ربات‌ها بدون نیاز به حضور نیروی انسانی و در هر ساعتی از شبانه‌روز می توان به درخواست‌های مختلف کاربران پاسخ مناسب دهید . برای مثال رباتی برای نمایش موجودی انبار به مشتریان یا نمایندگان فروش یا رباتی برای ثبت سفارش کالا یا مشاهده کالاهای موجود در یک فروشگاه.

نمونه سفارشات ما

کاربردهای ربات تلگرام

تا به این‌جا متوجه شدیم که ربات تلگرام چیست، در ادامه با چند کاربرد اساسی ربات تلگرام آشنا خواهیم شد‌:

1. معرفی کسب و کار یا محصول

با توجه به استفاده گسترده عموم مردم از اپلیکیشن تلگرام‌، و امکانات و محبوبیت‌های اساسی که در این برنامه وجود دارد‌؛ می‌توانید از این موضوع حداقل استفاده را برای تبلیغ کسب و کارتان بکنید و با خیال راحت تبلیغ کسب و کارتان را به دست ربات تلگرام بسپارید‌. ربات‌های تلگرام توانسته‌اند رقیبان خوبی برای ایمیل مارکتینگ باشند‌.

2. ارتباط با وب‌سایت

می‌دانید که ربات به گونه‌ای عصای دست شماست و کمک می‌کند تا فعالیت‌تان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن سرعت ببخشید‌. شما می‌توانید از این‌گونه ربات‌ها جهت معرفی و در دسترس قرار دادن امکانات وبسایت‌تان در اختیار مشتریان‌تان استفاده کنید و این دسته از ربات‌ها اخبار جدید و جشنواره‌ها را به‌صورت خودکار و اتومات برای کاربر ارسال می‌کند‌.

3. ابزارهای کاربردی

برخی از ربات‌های تلگرام توانایی رفع نیاز روزانه کاربران را دارد و اطلاعاتی را در اختیارشان قرار می‌دهند که این اطلاعات شامل اطلاعاتی است قبیل نرخ ارز‌، اطلاعات هواشناسی‌، اخبار به روز جامعه و دنیا‌، تفریحات و سرگرمی و… است که هر کدام در زندگی ما کاربرد ویژه‌ای دارد‌.

مزایای استفاده از ربات تلگرام

در این قسمت بعضی از مزایای استفاده از ربات تلگرام را بیان می‌کنیم تا شما با دانستن از مزایای این ابزار بتوانید به توسعه و رشد کسب و کار و برند خود وسعت ببخشید.

پاسخگویی 24 ساعته

کدام ادمین می‌تواند به صورت 24 ساعته پاسخگوی مشتریان شما باشد؟ ربات‌ها به صورت تمام وقت می‌توانند پاسخ‌‌هایی را که شما‌ می‌خواهید برای مشتریان‌تان ارسال کنند و نیازی نباشد که آن‌ها را تا زمان بیداری یا ساعت کاری معطل نگه دارید.

فروش محصول با ربات فروشگاهی

ربات‌ها می‌توانند محصولات برند یا کسب و کار شما را پرزنت کنند و جزییات محصول شما را برای مشتریان بیان کنند و حتی آن را به فروش برسانند.

معرفی گسترده کسب و کار

ادمین‌های تلگرام می‌توانند کسب و کار شما را به صورت تکی یا نهایتا در برخی از گروه‌ها تبلیغ کنند. ربات‌های تلگرام با امکانات و اختیاراتی که دارند می‌توانند کسب و کار شما را به صورت بسیار گسترده‌تر از آنچه تصورش را می‌کنید، تبلیغ کنند.

صرفه‌جویی در هزینه‌ها

حتما اطلاع دارید که برای استخدام ادمین‌های تلگرام باید هزینه‌ای چند برابر از ساخت ربات تلگرام را بپردازید.

افزودن ابزارهای کاربردی برای مشتریان

ربات‌ها قابلیت‌های بسیار زیادی دارند و شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها ارتباط بین خود و مشتریان‌تان را محکم کنید. برای مثال می‌توانید با گزینه‌ای در صفحه ربات تاریخ تولد مشتری‌های خود را درخواست نمایید. به این منظور که ربات تلگرام‌تان در زمان تعیین شده برای آن‌ها متن تبریک ارسال کند. همچنین امکاناتی از قبیل دریافت نرخ روزانه ارز، بازی و سرگرمی و… از امکانات دیگر این ربات‌های تلگرام هستند.

قابلیت شخصی‌سازی

ربات‌ها توسط شرکت‌ها و طراحان حرفه‌ای برای کسب و کار شما ساخته می‌شوند. به‌دلیل اختصاصی بودن برنامه نویسی ربات، نیازهای کسب و کار و مشتریان شما کاملاً درنظر گرفته شده و طراحی آن، به‌صورت شخصی‌سازی شده است.

همکاری ما با شما

گروه نوآور اِیت مبتنی بر تکنولوژی و با هدف رشد و توسعه کسب و کارها، طراحی و ساخت ربات تلگرام را برای برندها و محصولات‌شان بر اساس نیاز و ظرفیت آنان اجرایی کرده است و دراین راستا کوشیده تا بتواند بهترین کیفیت را در این زمینه با بالاترین سطح رضایت ارائه دهد. برای مشاوره و یا طراحی ربات تلگرام می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

برای مشاوره رایگان ، کارشناسان گروه نوآور ایت با شما تماس می‌گیرند.

کافیست شماره همراه یا ایمیل‌ خود را برای ما بگذارید. 

برای مشاوره رایگان ، کارشناسان گروه نوآور ایت با شما تماس می‌گیرند.

کافیست شماره همراه یا ایمیل‌ خود را برای ما بگذارید. 

تلفن

برای تعیین وقت ایمیل یا شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

خدمات مرتبط

مراحل سفارش گیری

مورد 1

توضیحات 1

توضیحات 1

توضیحات 1

توضیحات 1

توضیحات 1

مورد 2

توضیحات 2

توضیحات 2

توضیحات 2

توضیحات 2

توضیحات 2

توضیحات 2

مورد 3

توضیحات 3

توضیحات 3

توضیحات 3

توضیحات 3

توضیحات 3