خدمات موشن گرافیک

با توجه به افزایش سرعت تبادل اطلاعات، استفاده از رسانه‌های دیجیتال برای انتقال پیام و مفاهیم به مخاطب در جهت جذب و جلب توجه او و ارائه مطالب و محصولات به وی رونق بی‌سابقه‌ای یافته، موشن‌گرافیک به عنوان یک ابزار بسیار قدرتمند در میان رسانه های دیجیتال و به عنوان یک روش پرکاربرد در میان انواع دیگر روش های تبلیغاتی کاربرد دارد.

نمونه سفارشات ما

تیزرهای موشن‌گرافیک با بهره گیری از عناصر دیداری و گرافیکی و به کمک افکت‌گذاری های صوتی به همراه موسیقی، تاثیر عمیقی بر روی ذهن مخاطبان خود ایجاد می‌کند. موشن‌گرافیک جایگاه پر اهمیتی در فضای دیجیتال هم‌چون وب سایت ها، شبکه های اجتماعی چون اینستاگرام، یوتیوب و فیس بوک و حتی رسانه های عمومی هم‌چون تلویزیون پیدا کرده‌اند. شرکت های بزرگ دنیا امروزه برای ارائه محصولات و خدمات خود از موشن‌گرافیک ها استفاده می‌کنند. اما چیزی که این‌جا حائز اهمیت است این است که هر موشن‌گرافیکی موثر و مفید نیست.

اهمیت موشن گرافیک

در موفقیت یا عدم موفقیت یک موشن‌گرافیک موارد بسیار زیادی تاثیر گذار هستند. البته این موارد بسته به شرایط مختلف تغییرپذیر می‌باشد. یک تیزر موشن‌گرافیک مناسب در ابتدا باید دارای یک سناریو و استوری‌بورد مناسب و خلاقانه باشد. نوشتن سناریو برای یک تیزر موشن‌گرافیک نیازمند داشتن اطلاعات جامع از توانایی ها و پتانسیل های موشن‌گرافیک است تا بتواند پیام های مورد نظر را هرچه بهتر به ذهن مخاطب منتقل کند. موشن‌گرافیکی که فاقد سناریو باشد و تنها مجموعه‌ای از صحنه های متحرک بی‌هدف شود هیچ‌گاه نمی‌تواند وظیفه خود را در مقابل ذهن مخاطبان به‌درستی ایفا کند. به علاوه می‌تواند بازخورد و عکس العمل منفی نیز از سوی مخاطب برای مطلب ارائه شده داشته باشد.

طراحی عناصر، شخصیت ها و اشیاء و همچنین ترکیب بندی رنگ های مورد استفاده در تیزر جزء مهم‌ترین فاکتور های بصری یک تیزر موشن‌گرافیک می‌باشد. بر اساس نظریه رنگ ها هر رنگی دارای حامل یک مفهوم و حالت اساسی است. هرگاه این پارامترها به طرز صحیح و مناسب در کنار یک‌دیگر به کار روند در جذب ذهن مخاطبان تاثیر خاصی خواهد داشت. اما اگر این موارد به طور ناصحیح به‌کارگیری شود به صورت ناخودآگاه در ذهن مخاطب حس ناخوشایندی ایجاد می‌کند. استفاده درست از این عناصر بصری نیازمند آشنایی و تسلط بر مبانی و اصول علم گرافیک می‌باشد.

برای پرزنت کردن و ارائه یک محصول یا خدمت و هم‌چنین برای توضیح و تشریح درباره یک ایده باید پیام مورد نظر به شکلی کاملا ساده، واضح، نزدیک به ذهن و مینیمال ارائه شود. یک گرافیست حرفه‌ای با استفاده درست از ابزارها و چینش مناسب عناصر دیداری می‌تواند این مسیر را دنبال کند تا به سرمنزل مقصود دست یابد. اگر پیام ها به شکل ساده تقدیم مخاطب نشود ذهن مخاطب در میان انبوهی از رنگ ها، عناصر و جلوه ها همراه با موسیقی سر درگم می‌شود. یک گرافیست حرفه‌ای شخصی است که علاوه بر تسلط بر گرافیک و انیمیشن، توانایی به کارگیری صحیح از ابزارهای مرتبط را نیز داشته باشد.

اهمیت موشن‌گرافیک در بازاریابی محتوا به دلیل ارائه‌ محتوای جذاب که می‌تواند توجه مخاطب را به اکثر محتوای تولید شده جذب کند، غیر قابل انکار است. همچنین قابلیت به اشتراک‌گذاری آسان برای مخاطبان باعث کسب موفقیت‌ های بیشتری برای شما خواهد شد. با استفاده از این شیوه شما محتوایی را ارائه خواهید کرد که مخاطبان از آن لذت برده و مایلند که این لذت را با دیگران نیز به آسانی به اشتراک بگذارند.

 

همکاری ما با شما

گروه نوآور اِیت با بهره‌گیری از تجربه و تخصص در زمینه موشن‌گرافیک سعی کرده است تا در راستای توسعه و رشد کسب و کار با توجه به لزوم و نیاز هر برند موشن‌گرافیک مطلوبی را بر اساس اصول مارکتینگ طراحی و اجرا کند، نتایج و همکاری های موفق در این زمینه با برندها و صنایع مختلف گویای وجه کیفیت ما در این زمینه است.

برای مشاوره رایگان ، کارشناسان گروه نوآور ایت با شما تماس می‌گیرند.

کافیست شماره همراه یا ایمیل‌ خود را برای ما بگذارید. 

برای مشاوره رایگان ، کارشناسان گروه نوآور ایت با شما تماس می‌گیرند.

کافیست شماره همراه یا ایمیل‌ خود را برای ما بگذارید. 

تلفن

برای تعیین وقت ایمیل یا شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

خدمات مرتبط

مراحل سفارش گیری

مورد 1

توضیحات 1

توضیحات 1

توضیحات 1

توضیحات 1

توضیحات 1

مورد 2

توضیحات 2

توضیحات 2

توضیحات 2

توضیحات 2

توضیحات 2

توضیحات 2

مورد 3

توضیحات 3

توضیحات 3

توضیحات 3

توضیحات 3

توضیحات 3