خدمات بازاریابی ارجاعی

بازاریابی ارجاعی یک فرایند سازمان‌یافته است که در آن به مشتریان پاداش می‌دهند تا در مورد نام تجاری یا محصولات شما تبلیغ کنند. در مقایسه با انواع دیگر بازاریابی سنتی که برای مخاطبان عمومی راه‌اندازی می‌شود، بازاریابی ارجاعی از مشتری موجود شرکت برای تولید بازده بالقوه استفاده می‌کند. هدف اصلی استفاده از بازاریابی ارجاعی، جذب مشتری جدید از طریق تبلیغات دهان به دهان است.

نمونه سفارشات ما

اگر محصولات و خدمات خوبی ارائه می‌دهید، احتمالاً مشتریانی خوشحال خواهید داشت که کسب و کار شما را به دیگران معرفی می‌کنند. پس چرا این تبلیغات دهان به دهان ارگانیک را به حداکثر نرسانیم و مشتری را برای معرفی به افراد بیشتر تشویق نکنیم؟ یک کمپین رسمی بازاریابی ارجاعی شما را در ذهن مشتری‌تان نگه می‌دارد و با وفادارترین مشتریان شما روابط طولانی مدت ایجاد می‌کند.

اهمیت بازاریابی ارجاعی چیست؟

بازاریابی ارجاعی امکان تبلیغ دهان به دهان گسترده را فراهم می‌کند. از آنجا که شما بزرگترین طرفداران برند خود را به معرفی به دوستان‌شان و دیگران تشویق می‌کنید، کمپین بازاریابی ارجاعی شما را در دسترس انبوهی از افراد قرار می‌دهد که در غیر این صورت ممکن نبود به آنها دسترسی داشته باشید. با استفاده از سیستم ارجاع و پاداش خودکار، شما می‌توانید بازاریابی دهان به دهان را به یک کانال تبدیل کنید و حتی آگاهی از نام تجاری را بالا ببرید.

اکثر مواقع کسب و کارها در مکالمه مطرح می‌شوند زیرا کسی در حال بحث در مورد برند یا کالای جدیدی است که به تازگی پیدا کرده است. این امر کسب و کار را در معرض سرنخ‌های با کیفیت و هدفمند قرار می‌دهد که هدف اکثر بازاریابان است. این چیزی است که کم و بیش در بازاریابی ارجاعی اتفاق می‌افتد. مشتریان فعلی شما برند شما را با دوستان و اعضای خانواده خود به اشتراک می‌گذارند و از پیش افرادی را که فکر می‌کنند از محصولات و خدمات شما بهره‌مند می‌شوند را فیلتر می‌کنند. و از آن‌جا که این مشتریان جدید بالقوه در مورد شما از منبعی قابل اعتماد با خبر می‌شوند، تمایل بیشتری دارند تا برند شما را امتحان کنند.

یک برنامه بازاریابی ارجاعی رسانه شخصی است، که آن را به یک کانال معتبر برای برقراری ارتباط متقابل و تعامل با مشتریان شما تبدیل می‌کند. این نه تنها این یک کانال بازاریابی است که شما بر آن تسلط کامل دارید هم‌چنین به محض این‌که برنامه ارجاع شما فعال و اجرا شود، به عنوان یک کانال پرداخت مبتنی عملکرد (PPC) عمل می‌کند. بعد از هزینه راه اندازی اولیه، فقط وقتی مشتری جدید می‌گیرید ملزم به پرداخت پاداش هستید. به‌علاوه از آن‌جا که هر مشتری جدید می‌تواند منجر به فروش چندگانه شود، برنامه ارجاعی به شما این امکان را می‌دهد تا به سرعت پیشرفت کنید.

ارجاع‌هایی که به مشتری جدید تبدیل می‌شوند، در نهایت به برخی از وفادارترین طرفداران شما تبدیل می‌شوند. از اولین باری که آنها از شما (توسط یک دوست) با خبر شدند، شما مورد توجه قرار گرفته‌اید. و اگر پاداش‌های دو طرفه ارائه دهید، به این معنی که مشتری جدید هم پاداش بگیرد، احتمال این‌که آن‌ها مشتری راضی باشند هم‌چنان به نفع شما خواهد بود. در حقیقت مشتریان ارجاع شده 18٪ بیش‌تر به شرکت شما پایبند هستند و این باعث می شود که در کل ارزش طول عمر مشتری (CLV) بیش‌تر شود.

همکاری ما با شما

گروه نوآور اِیت بنا بر نیاز هر کسب و کار، استراتژی منحصر به همان کسب و کار را برنامه‌ریزی و اجرا خواهد کرد؛ بنابر اقتضا و نیاز اگر بازاریابی ارجاعی برای برند شما طراحی شود، گروه نوآور اِیت مبتنی بر برنامه بازاریابی ارجاعی برای شما یک جریان ساختار یافته و پایدار در جذب مشتری ایجاد خواهد کرد.

برای مشاوره رایگان ، کارشناسان گروه نوآور ایت با شما تماس می‌گیرند.

کافیست شماره همراه یا ایمیل‌ خود را برای ما بگذارید. 

برای مشاوره رایگان ، کارشناسان گروه نوآور ایت با شما تماس می‌گیرند.

کافیست شماره همراه یا ایمیل‌ خود را برای ما بگذارید. 

تلفن

برای تعیین وقت ایمیل یا شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

خدمات مرتبط

مراحل سفارش گیری

مورد 1

توضیحات 1

توضیحات 1

توضیحات 1

توضیحات 1

توضیحات 1

مورد 2

توضیحات 2

توضیحات 2

توضیحات 2

توضیحات 2

توضیحات 2

توضیحات 2

مورد 3

توضیحات 3

توضیحات 3

توضیحات 3

توضیحات 3

توضیحات 3