درباره ما

داستان گروه نوآور ایت

داستان گروه نوآور اِیت از زمانی شروع شد که دغدغه‌های ما برای کسب و کارهای گوناگون به «عشق» مبدل شد، عشق به کارآفرینی همراه با دانش و تجربه بازاریابی، و این امر انگیزه‌ای شد تا بهترین راه‌حل های نوآور و خلاقانه ممکن را برای مشاغل ارائه دهیم. ما بهره‌وری از فناوری های جدید در کسب و کارهای مختلف را به عنوان عامل کلیدی رشد و بهبود یافتیم. در نهایت ما گروه نوآور اِیت را به عنوان یک گروه ارائه‌دهنده راهکار برای کسب و کارها، در سال ۲۰۲۰ تاسیس کردیم و مهارت‌ها و اشتیاق خود را به‌کار گرفتیم تا راه‌حل های مبتکرانه‌ای را به مشاغل مختلف ارائه دهیم و در کنار آنان بر چالش هایی که در مسیر رشد و توسعه وجود دارد بر اساس استراتژی‌های نوآور غلبه کنیم. در طول سال‌ها تجربه، ما به‌طور مداوم از نظر منابع انسانی، خدمات، مشتریان و درآمد رشد کرده‌ایم. تلاش ما در طول این سال‌ها پاداش گرفته و توجه رسانه‌ها، مخاطبین و مشتریان را به خود جلب کرده است و اکنون ما در گروه نوآور اِیت تجربه کار با بیش از ۵۰ برند و شرکت ایرانی و خارجی را داریم و مفتخریم که یک سازمان یادگیرنده همیشه در حال رشد بوده‌ایم. 

باورمان این است که ما و مشتریان‌مان یک خانواده‌ایم، در طول این سال‌ها اهداف آن‌ها جزیی از اهداف ما و نگرانی‌های آن‌ها دغدغه‌های ما بوده است زیرا رشد آن‌ها رشد ما و همچنین سقوط آن‌ها سقوط ماست. بنابراین هدف همیشگی ما توسعه یک تیم چابک بسیار با استعداد، با اخلاق و براساس روابط انسانی و ذهنیت تحقیق و توسعه متمرکز بر ارائه راه‌حل خلاقانه با کیفیت پایدار به مشتریان خود بوده است. آن‌چه ما هر روز انجام می‌دهیم ما را یک قدم به چشم‌اندازهایمان نزدیک‌تر می‌کند و اصول رهبری‌مان راهنمای ماست. ما بر اساس اصول خود زندگی می‌کنیم و برای بهبود مستمر مبتنی بر نوآوری، خلاقیت و فناوری تلاش می‌کنیم. ما می‌دانیم که می‌توانیم با تشویق به نوآوری، خلق ارزش و یادگیری مستمر، الهام‌بخشِ مشتریان خود باشیم.

نوآور

نوآور

ما در راه‌حل های خود به کسب و کار های مختلف نوآوری ارائه می‌دهیم و تلاش‌مان در ایجاد خلاقیت بیشتر است.

چابک

چابک

سرعت و شتاب ما در ارائه بهترین راه‌حل های ممکن یکی از ارزش هایی است که سال‌هاست به آن پایبندیم.

جوان

جوان

ما بر پایه فکر و ایده های جوان و تازه رشد کرده‌ایم و طراوت جوانی ارمغانی است که در ایده های ما می درخشد.

تکنولوژی

تکنولوژی

ابزار اساسی ما در ارائه راه‌حل و سهولت در امورات مشتریان‌مان استفاده بهینه از تکنولوژی و فناوری است.

ما کی هستیم ؟

باورمان این است که ما و مشتریان‌مان یک خانواده‌ایم، در طول این سال‌ها اهداف آن‌ها جزیی از اهداف ما و نگرانی‌های آن‌ها دغدغه‌های ما بوده است زیرا رشد آن‌ها رشد ما و همچنین سقوط آن‌ها سقوط ماست. بنابراین هدف همیشگی ما توسعه یک تیم چابک بسیار با استعداد، با اخلاق و براساس روابط انسانی و ذهنیت تحقیق و توسعه متمرکز بر ارائه راه‌حل خلاقانه با کیفیت پایدار به مشتریان خود بوده است.
آن‌چه ما هر روز انجام می‌دهیم ما را یک قدم به چشم‌اندازهایمان نزدیک‌تر می‌کند و اصول رهبری‌مان راهنمای ماست. ما بر اساس اصول خود زندگی می‌کنیم و برای بهبود مستمر مبتنی بر نوآوری، خلاقیت و فناوری تلاش می‌کنیم. ما می‌دانیم که می‌توانیم با تشویق به نوآوری، خلق ارزش و یادگیری مستمر، الهام‌بخشِ مشتریان خود باشیم.

آخرین مقالات