سوشال مدیا مارکتینگ

شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی مانند چراغ جادویی است که شما چه کسب‌وکار نیمه دیجیتال باشید، چه نیمه سنتی، با استفاده از آن‌ها می‌توانید برند خود را به میلیون‌ها نفر معرفی کنید؛ برای این کار باید در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، لینکدین، تلگرام و… حضوری فعال و هوشمندانه داشته باشید تا بتوانید مخاطب خود را شناسایی و جذب کنید.

اینستاگرام مارکتینگ

اینستاگرام، پلتفرمی جذاب برای همه

شبکه اجتماعی اینستاگرام، به عنوان یک پل میان شما و مخاطبان عمل می‌کند؛ گروه نوآور اِیت با خدماتی همچون تولید محتوا و مدیریت پیج اینستاگرام، کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ و… به کسب‌وکار شما کمک می‌کند تا رقبا و مخاطب را بهتر شناسایی کنید و حضور قوی در این شبکه اجتماعی داشته باشید.

تحلیل و بررسی
رقبا
مارکتینگ
در اینستاگرام
ارائه تقویم محتوا، تولید و انتشار
لینکدین مارکتینگ

لینکدین، شبکه ارتباطات حرفه‌ای

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.لازم است.و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با

تحلیل و بررسی
رقبا
ارائه تقویم محتوا، تولید و انتشار
مدیریت صفحه لینکدین
مدیریت شبکه‌های اجتماعی

از پیام‌رسان تلگرام تا فیسبوک و…

علاوه بر دو شبکه اجتماعی اینستاگرام و لینکدین، شبکه‌های اجتماعی و پیام‌سان‌های دیگری وجود دارند که شما می‌توانید از آن‌ها برای اهداف مارکتینگ و فروش خود استفاده کنید؛ گروه نوآور اِیت باتوجه به اهداف و برنامه‌ریزی‌های مارکتینگ کسب‌وکار شما، شبکه‌های اجتماعی متناسبی را ارائه می‌دهد تا بتوانید از آن‌ها به‌عنوان کانال بازاریابی به بهترین شکل استفاده کنید.

تحلیل و بررسی
رقبا
تولید محتوای هدفمند و انتشار
تبلیغات و بازاریابی هدفمند

مشاوره رایگان:

خدمات شبکه‌های اجتماعی

خدمات ما در شبکه‌های اجتماعی

مدیریت و تولید محتوا

مدیریت و تولید محتوا

مدیریت و تولید محتوا یکی از مهم‌ترین فعالیت‌ها در شبکه‌های اجتماعی است؛ تولید محتوای هدفمند و مدیریت حساب‌های کاربری به کسب‌وکار شما کمک می‌کند تا مخاطب خود را از وجود برند خود آگاه کرده و در نهایت با تعامل درست به مشتری تبدیل کنید.

ارائه سند بازاریابی

ارائه سند بازاریابی

سند بازاریابی نقشه راهی است تا به‌صورت هدفمند و صحیح به سمت اهداف کسب‌وکار خود حرکت کنید؛ همچنین، این سند به شما کمک می‌کند تا اهداف خود را به‌صورت کوتاه مدت و بلند مدت برنامه‌ریزی کرده تا بودجه‌بندی و منابع مورد نیاز را نیز تعیین کنید.

تبلیغات شبکه های اجتماعی

تبلیغات

تبلیغات یکی دیگر از نکات کلیدی برای رشد و شناخته شدن کسب‌وکار شماست؛ تبلیغات در سوشال مدیا به‌صورت اینفلوئنسر مارکتینگ، کمپین‌های تبلیغاتی، مسابقات و… طراحی و اجرا می‌شوند تا به دیده شدن صفحه شما در هر یک از شبکه‌های اجتماعی کمک کند.

مشاوره شبکه های اجتماعی

مشاوره شبکه‌های اجتماعی

شاید در نگاه اول فعالیت در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، لینکدین و… آسان به‌نظر بیاید، اما اگر این فعالیت به‌صورت اصولی با برنامه‌ریزی و هدفمند نباشد، نمی‌توانید نتایج دلخواه خود را کسب کنید؛ بنابراین با کمک گروه نوآور اِیت می‌توانید دقیق و هدفمند به سوی اهداف خود قدم بردارید.

نمونه کارهای سوشال مدیا

نمونه کارهای ما

برترین طراح وبسایت ایران

سوالات متداول

مدیریت شبکه‌های اجتماعی بر افزایش فروش تاثیر دارد؟

بله – مدیریت حرفه‌ای شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، لینکدین و تلگرام به همراه برنامه‌ریزی دقیق و درست، منجر به افزایش آگاهی از برند، ترافیک بیشتر، لید و در نهایت فروش بیشتر می‌شود.چه خدماتی برای اینستاگرام ارائه می‌دهید؟

گروه نوآور اِیت می‌تواند از اولین قدم تا رسیدن شما به اهداف بازاریابی مورد نظر کنارتان باشد؛ در این راه خدماتی همچون بررسی آمار و ارقام اینستاگرام، تحلیل رقبا، تقویم محتوا، تولید و انتشار محتوا، اینفلوئنسر مارکتینگ، بازاریابی اینستاگرام برای افزایش فالوور و فروش و… را داریم. است.

تعرفه مدیریت پیج اینستاگرام چه‌قدر است؟

هزینه خدمات مدیریت پیج اینستاگرام با توجه به نوع و حجم کاری متغیر است؛ برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

چگونه در شبکه‌های اجتماعی مخاطب بیشتری جذب می‌کنید؟

ما با استفاده از برنامه‌ریزی منظم برای شبکه‌های اجتماعی، کمپین‌های تبلیغاتی اینفلوئنسر، اینستاگرام مارکتینگ، تولید محتوای هدفمند و… به صفحه کسب‌وکار شما کمک می‌کنیم تا دیده و شنیده شود.

مشاوره رایگان

اگر به‌دنبال راه‌حل‌های بهبود و رشد کسب‌وکارتان هستید، همین حالا شماره خود را وارد کنید.

ارتباط با تیم ایت