مدیریت صفرتاصد کسب و کار

مدیریت مارکتینگ

مدیریت مارکتینگ مانند ظرف بزرگی است که با استفاده از ابزارهای بازاریابی پر می‌شود تا کسب‌وکارها به موفقیت برسند. آمیختن عناصری چون تحقیقات بازار، آمار و داده‌ها، اقدامات مارکتینگی و… جادویی را پدید می‌آورد که به‌صورت هدفمند بتوانیم مشتریان را مجذوب برند کنیم.برنامه ریزی هدفمند

مرحله اول، بررسی نیازهای برند

یکی از مهم‌ترین مراحل اولیه برای شروع هر اقدامی در بازاریابی، بررسی نیازهای یک کسب‌وکار و برند است؛ چرا که این بررسی به ما در گروه نوآور اِیت کمک می‌کند تا به شناخت کافی از کسب‌وکار و اقدامات مورد نیاز آن برسیم.

نیازهای یک برند شامل مواردی مانند شناخت مخاطب، تحلیل رقبا و بازار، شناخت برند و… می‌شود؛ سپس با استفاده از این داده‌ها به بررسی اقدامات مارکتینگی مورد نیاز برند می‌پردازیم. این اقدامات می‌تواند یک ویدیو تبلیغاتی، طراحی لندینگ پیج و اپلیکیشن اختصاصی، کمپین تبلیغاتی، اینفلوئنسر مارکتینگ و… باشد.

شناخت مخاطب هدف
تحقیقات بازار کامل‌تر
بودجه‌بندی برای اقدامات
صفرتاصد رشد کسب و کار شما

پاسخگویی به نیازها با تجربیات

برای پاسخگویی به نیازها، باید دانش و تجربه کافی در حوزه مارکتینگ داشت. گروه نوآور اِیت، به کمک تکنولوژی‌های به‌روز، تیمی جوان، خلاق و ایده‌پرداز، به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا به اهدافی مشخص شده بروند.

اهدافی مثل افزایش سرنخ فروش، آگاهی از برند، افزایش تعامل مخاطب و… با استفاده از اقدامات مختلفی قابل انجام است. ما در گروه اِیت، اقداماتی که می‌توانیم برای هر برندی انجام دهیم به ۵ دسته کلی تقسیم کرده‌ایم که همه آن‌ها زیر مجموعه مدیریت مارکتینگ می‌شوند.

سئو و تولید محتوا، شبکه‌های اجتماعی، طراحی اپلیکیشن و ساِیت اختصاصی، تبلیغات آنلاین و آفلاین و ویدیو مارکتینگ از جمله اقداماتی است که با توجه به نیاز برند و شناخت مخاطب می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد؛ هر یک از این اقدامات شامل ریز جزئیاتی مثل سند استراتژی و بازاریابی، کمپین تبلیغاتی، اینفلوئنسر مارکتینگ،‌طراحی UI و UX و… است.

هدف‌گذاری و ارائه KPI
ارائه راه‌حل
تحقیق و نیازسنجی

مشاوره رایگان:

خدمات طراحی سایت و اپلیکیشن در مشهد

خدمات طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاهی

وب‌سایت فروشگاهی

یک فروشگاه آنلاین، می‌تواند ویترین مناسبی برای نمایش حرفه‌ای محصولات شما باشد؛ چراکه اگر وب‌سایت فروشگاهی کاربرپسند، با طراحی ریسپانسیو و قابلیت‌های پیشرفته داشته باشید، سفر خرید مشتری آسان‌تر و هدفمندتر خواهد شد.

وب سایت شرکتی

وب‌سایت شرکتی

وب‌سایت شرکتی، مانند یک شخصیت است که هویت و ارزش‌های  سازمان شما را منعکس می‌کند؛ با طراحی حرفه‌ای، رابط کاربری جذاب و ارائه اطلاعات کافی، سایت شما می‌تواند اعتبار برندتان را افزایش دهد.

طراحی سایت شخصی

وب‌سایت شخصی

وب‌سایت شخصی مثل یک آینه شخصیت شما را به تصویر می‌کشد؛ این نوع سایت، با طراحی خلاقانه و منحصربه‌فرد می‌تواند نمایانگر استعداد، توانایی‌ها، دانش و علاقه شما باشد که با الهام از داستان زندگی شخص نوشته می‌شوند.

مدیریت و تولید محتوا

مدیریت و تولید محتوا

مدیریت و تولید محتوا یکی از مهم‌ترین فعالیت‌ها در شبکه‌های اجتماعی است؛ تولید محتوای هدفمند و مدیریت حساب‌های کاربری به کسب‌وکار شما کمک می‌کند تا مخاطب خود را از وجود برند خود آگاه کرده و در نهایت با تعامل درست به مشتری تبدیل کنید.

نمونه کارهای تیم اِیت

نمونه کارهای ما

مدیریت صفرتاصد کسب و کار شما

سوالات متداول

مدیریت مارکتینگ چیست؟

مدیریت مارکتینگ به معنای استفاده از اقدامات بازاریابی برای رسیدن به اهداف یک کسب‌وکار است. این اقدامات باتوجه به نیازسنجی‌های هر کسب‌وکار انتخاب می‌شوند تا با برنامه‌ریزی و استراتژی صحیح به اهداف برسند.

چگونه مشتری‌های هدف یک کسب‌وکار را شناسایی می‌کنید؟

مطالعه بازار و تحقیق درباره رفتار و شخصیت افراد مصرف‌کننده، ما مشتریان بالقوه یک کسب‌وکار را شناسایی می‌کنیم آن‌ها را براساس خصوصیات مشترک طبقه‌بندی می‌کنیم تا بتوانیم برنامه‌ریزی هدفمندتری تهیه کنیم.

کدام کانال‌های تبلیغاتی مناسب کسب و کار من هستند؟

باتوجه به به مشتری هدف، کانال‌هایی مثل شبکه‌های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ، وب‌ساِیت، ویدیو مارکتینگ، اس‌ام‌اس مارکتینگ و … می‌توانند موثر باشند.چگونه هزینه‌های بازاریابی را مدیریت کنم؟

استفاده از خدمات مدیریت مارکتینگ گروه نوآور اِیت، راهکاری برای مدیریت هزینه‌های بازاریابی و رسیدن به اهداف کسب‌وکار شما است. ما با ارائه برنامه‌ریزی، بودجه‌بندی، اقدامات مناسب برند و… به کسب‌وکار شما کمک می‌کنیم تا با بهینه‌ترین هزینه، بهترین نتیجه را دریافت کنید.

مشاوره رایگان

اگر به‌دنبال راه‌حل‌های بهبود و رشد کسب‌وکارتان هستید، همین حالا شماره خود را وارد کنید.

ارتباط با تیم ایت

این جشنواره تکرار نمیشه!

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر شمارت رو همین الان برامون ارسال کن تا بتونیم کمکت کنیم!