نمونه کار استاپ موشن خیابان

استاپ موشن خیابان ایت

در تکنیک استاپ موشن، کاراکترهای انیمیشنی به طور واقعی و رئال ساخته می‌شود و با استفاده از دوربین های عکاسی و فیلم‌برداری از موضوع حقیقی که می‌تواند یک انسان، طراحی کاراکتر به خصوص کاراکترهای عروسکی یا غیره، طبق یک سناریو و فیلم‌نامه که از قبل نوشته شده است تصویر‌برداری می‌شود و به صورت فریم به فریم با تغییر حرکات تصاویر جدید ثبت می‌شوند.

فعالیت های انجام شده برای این پروژه

این تصاویر با استفاده از برنامه‌های تدوین و ادیت شده کنار هم قرار می‌گیرند و تشکیل یک ویدیوی انیمیشنی را می‌دهند. سپس توضیحات تکمیلی که می‌تواند نوشتاری یا موشن گرافیک باشد و یا حتی افکت‌های تصویری بر روی فیلم اضافه می‌گردد. در نهایت روی فیلم ساخته شده موزیک یا صداگذاری انجام می‌پذیرد تا به راحتی یک مفهوم کامل را به مخاطب انتقال دهد.

از تکنیک انیمیشن دستی یا همان استاپ موشن برای ساخت ویدیوها یا تیزرهای تبلیغاتی می‌توان استفاده کرد. حتی از این تکنیک پر زحمت برای ساخت کارتون های کودکان استفاده می‌کنند که کاراکتر های آنان می‌توانند خمیری یا عروسک اسفنجی و… باشند.

گروه نوآور اِیت استاپ موشن را با هدف تولید محتوای تخصصی و حرفه‌ای در راستای رشد کسب و کارها و بر اساس نیاز و اهمیت آن طراحی و اجرا می‌کند.

پروژه‌های مشابه